Sacensības
Komanda
2024. gada 20. aprīlisVārda diena: Mirta, Ziedīte  
Sportlat twitter.com lietotājsveikals.sportlat.lv RSS barotne
Valoda / Language / Язык
Ieeja ar sportlat.lv pasi
Statistika
eXTReMe Tracker

PROFESIONĀĻI APVIENOJAS

02.11.2011 / veikals.sportlat.lv Ieteikt draugiem

Pieredzējušākais sporta pasākumu organizētājs Latvijā SPORTLAT, profesionālākais sporta apavu, apģērbu un inventāra tirgotājs SPORT2000 un veikals visiem, kas skrien - MARATONS apvieno spēkus, lai kopīgi rūpētos par sporta dzīvi un kultūru Latvijā, piedāvājot cilvēkiem piedalīties labi organizētās sporta sacensībās ar kvalitatīvu sporta inventāru.

 
Sākot ar šī gada 28. oktobri SPORTLAT, kā līdz šim, nodarbosies ar sacensību organizēšanu, sacensību apkalpošanu un apbalvojumu tirdzniecību. Savukārt sporta preču veikala SPORTLAT klienti turpmāk tiek aicināti uz SPORT2000 un MARATONS veikaliem, kuri nodrošinās ar profesionālu apģērbu, apaviem, aksesuāriem, inventāru un sporta speciālistu padomiem, kā arī atbalstīs sacensību seriālu SPORTLAT BALVA 2012.
 
Katrs no uzņēmumiem turpinās strādāt sfērā, kurā ir visspēcīgākais, un mēs ticam, ka visi kopā sasniegsim vislabākos rezultātus!
 
Esam gandarīti un lepni, ka, par spīti pieņēmumam par latviešu noslēgtību un ne vienmēr draudzīgo attieksmi pret konkurentiem, varam pierādīt, ka spējam novērtēt profesionālus partnerus un apvienoties kopīgiem mērķiem.
 
Būsim pazīstami – SPORT2000, īsts sporta veikals un MARATONS – veikals visiem, kas skrien!
 
Skriešana, slēpošana, riteņbraukšana, peldēšana, tūrisms, basketbols, futbols – vai ikviena cita sportiska aktivitāte ir mūsu kompetencē. Mūsu veikalos atradīsiet visu nepieciešamo jebkuram sporta veidam gan pieaugušajiem, gan bērniem. Mūsu vērtības ir funkcionalitāte, pareizs produkts īstajā laikā un perfekta apkalpošana.
 
Sākot ar 2011. gada decembri, SPORT2000 produktu kvalitāti varēs novērtēt SPORTLAT BALVA sacensību uzvarētāji, jo turpmāk atbalstīsim šo Latvijā lielāko multisporta sacensību seriālu. Pārējos SPORTLAT dalībniekus laipni aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu veikalā MARATONS Rīgā, Brīvības ielā 155/2, kā arī jebkurā no 5 SPORT2000 veikaliem visā Latvijā (vairāk www.sport2000.lv,www.skrien.lv).  
 
SPORTLAT dāvanu karšu īpašniekiem dāvanu kartes no 31. oktobra būs iespēja atprečot visos SPORT2000 un  MARATONS veikalos, kā arī veikalā "Labās Mantas" Rīgā, Ganību Dambis 25 d (vairāk www.labasmantas.lv)
 
Tuvojas slēpošanas sezona, tāpēc aicinām turpat mūsu veikalos saņemt visus nepieciešamos servisa pakalpojumus distanču un kalnu slēpju, kā arī snovborda dēļu apkopei. MARATONS un SPORT2000 servisa meistariem ir nevainojama reputācija – nāciet un pārliecinieties par to paši!
 
SPORTLAT draugi ir arī SPORT2000&MARATONS draugi! Apvienojamies kopīgām uzvarām!
 
Jūsu SPORTLAT, SPORT2000 & MARATONS
 

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.

Zīmoli